Reklama

Setki osób na drodze krzyżowej

18/03/2015 07:33

Co roku przed świętami Wielkiej Nocy mieszkańcy Jarosławia zbierają się po to, by wspólnie rozważać ostatnią drogę Chrystusa.

W tym roku zebrali się w piątek (13 marca) wieczorem przed kościołem NMP Królowej Polski, by razem przejść wszystkie stacje. Ostatnia była na placu ks. Piotra Skargi, przed jarosławską kolegiatą.


fot.Roman Kijanka
Ostatnia stacja miejskiej drogi krzyżowej przed jarosławską kolegiatą.


fot.Roman Kijanka
Przedstawiciele ratusza niosą krzyż, symbol chrześcijaństwa i cierpień Chrystusa.

W nabożeństwie uczestniczyli mieszkańcy miasta i powiatu. Towarzyszyły im siostry zakonne, przedstawiciele służb mundurowych, lokalnych władz oraz instytucji. Organizatorem miejskiej drogi krzyżowej jest parafia pw. Chrystusa Króla w Jarosławiu.


fot.Roman Kijanka
Uczestnicy wchodzą na plac Księdza Piotra Skargi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    profesor - niezalogowany 2015-03-18 19:34:49

    Ale, jaja!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2015-03-19 05:36:08

    Ależ w tym Jarosławiu lubią oglądać poniżające sceny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości