Co roku przed świętami Wielkiej Nocy mieszkańcy Jarosławia zbierają się po to, by wspólnie rozważać ostatnią drogę Chrystusa.
W tym roku zebrali się w piątek (13 marca) wieczorem przed kościołem NMP Królowej Polski, by razem przejść wszystkie stacje. Ostatnia była na placu ks. Piotra Skargi, przed jarosławską kolegiatą.

fot.Roman Kijanka
Ostatnia stacja miejskiej drogi krzyżowej przed jarosławską kolegiatą.

fot.Roman Kijanka
Przedstawiciele ratusza niosą krzyż, symbol chrześcijaństwa i cierpień Chrystusa.

fot.Roman Kijanka
Uczestnicy wchodzą na plac Księdza Piotra Skargi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ależ w tym Jarosławiu lubią oglądać poniżające sceny.
Ale, jaja!
Ależ w tym Jarosławiu lubią oglądać poniżające sceny.