Reklama

Setne urodziny pana Antoniego [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W sobotę, 14 marca, w budynku OSP w Lipniku odbyła się wyjątkowa i niezwykle wzruszająca uroczystość – setne urodziny obchodził pan Antoni Magoń.

Stulatek świętował w zacnym gronie. Doczekał się bowiem licznej rodziny (w tym 16 wnuków oraz 23 prawnuków), która zebrała się, aby wspólnie celebrować ten niezwykły jubileusz i złożyć mu serdeczne życzenia.

Oprócz najbliższych i przyjaciół nie zabrakło również przedstawicieli samorządów i instytucji, m.in. burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga Andrzeja Żygadło, dyrektora Oddziału ZUS w Rzeszowie Mirosława Jarosza, radnego Rady Miejskiej w Kańczudze Sławomira Dziuka, sekretarz Miasta i Gminy Kańczuga Teresy Argasińskiej, sołtys Sieteszy Lucyny Winiarz czy kierownika USC w UMiG w Kańczudze Alicji Głowacz. Były życzenia, prezenty i gratulacje. Był również czas na wspomnienia. A wspominać jest co.

Reklama

Sto lat zapisywania się w lokalnej historii, śledzenia zmian ustrojowych i demograficznych, bycia świadkiem wielu pięknych, ale i tragicznych wydarzeń tworzy wyjątkowy jubileusz. Do serdecznych życzeń dobrego zdrowia, pogody ducha i radości życia dołącza się również nasza redakcja.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama