W sobotę, 14 marca, w budynku OSP w Lipniku odbyła się wyjątkowa i niezwykle wzruszająca uroczystość – setne urodziny obchodził pan Antoni Magoń.
Stulatek świętował w zacnym gronie. Doczekał się bowiem licznej rodziny (w tym 16 wnuków oraz 23 prawnuków), która zebrała się, aby wspólnie celebrować ten niezwykły jubileusz i złożyć mu serdeczne życzenia.
Oprócz najbliższych i przyjaciół nie zabrakło również przedstawicieli samorządów i instytucji, m.in. burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga Andrzeja Żygadło, dyrektora Oddziału ZUS w Rzeszowie Mirosława Jarosza, radnego Rady Miejskiej w Kańczudze Sławomira Dziuka, sekretarz Miasta i Gminy Kańczuga Teresy Argasińskiej, sołtys Sieteszy Lucyny Winiarz czy kierownika USC w UMiG w Kańczudze Alicji Głowacz. Były życzenia, prezenty i gratulacje. Był również czas na wspomnienia. A wspominać jest co.
Sto lat zapisywania się w lokalnej historii, śledzenia zmian ustrojowych i demograficznych, bycia świadkiem wielu pięknych, ale i tragicznych wydarzeń tworzy wyjątkowy jubileusz. Do serdecznych życzeń dobrego zdrowia, pogody ducha i radości życia dołącza się również nasza redakcja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze