Reklama

Sezon żeglarski na ZEK-u w Radymnie otwarty

26/06/2021 15:00

W ubiegłą sobotę, 11 czerwca, na zbiorniku ZEK odbyły się regaty o Puchar Burmistrza Miasta Radymna. To wydarzenie, które tradycyjnie otwiera sezon żeglarski w mieście.

W Radymnie szykują się na pracowity sezon nad zalewem ZEK. Wyraźnym sygnałem, że miasto gotowe jest przyjąć turystów żądnych wodnych atrakcji i gorących plaż, była impreza, która odbyła się w ubiegłą sobotę.

Na cyplu harcerskim oficjalnie otworzono sezon żeglarski. Najważniejszym z zaplanowanych wydarzeń[paywall] były regaty o Puchar Burmistrza Miasta Radymna. W zawodach wzięły udział cztery załogi.

Wygrała obsada złożona z braci Czernieckich Macieja i Piotra, którzy w pokonanym polu zostawili załogi Józefa Szlaga i Janusza Lesiaka oraz Artura Lechowicza i Marcina Ćwikłę.

Ci, którym do prawdziwych morskich lub chociaż jeziorowych wilków brakuje, na cyplu także znaleźli coś dla siebie: można było posłuchać szant, podjeść i wypić, złapać trochę słońca, a do tego dokonać przeglądu sprzętu wodnego dostępnego dla amatorów takiej formy rekreacji.

Organizatorami wydarzenia były: miasto Radymno, tutejszy browar Browincja, Stowarzyszenie Kulturalno-Turystyczne „ZEK Radymno” oraz Cztery Stawy Kuchnia Natura Relaks
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama