W ubiegłą sobotę, 11 czerwca, na zbiorniku ZEK odbyły się regaty o Puchar Burmistrza Miasta Radymna. To wydarzenie, które tradycyjnie otwiera sezon żeglarski w mieście.
W Radymnie szykują się na pracowity sezon nad zalewem ZEK. Wyraźnym sygnałem, że miasto gotowe jest przyjąć turystów żądnych wodnych atrakcji i gorących plaż, była impreza, która odbyła się w ubiegłą sobotę.
Na cyplu harcerskim oficjalnie otworzono sezon żeglarski. Najważniejszym z zaplanowanych wydarzeń[paywall] były regaty o Puchar Burmistrza Miasta Radymna. W zawodach wzięły udział cztery załogi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze