Reklama

Siedem zastępów strażackich gasiło pożar [WIDEO]

Do pożaru stodoły doszło w piątek, 9 bm., w Zalesiu (gm. Oleszyce). Ranna została jedna osoba.

Właściciel obiektu zauważył ogień po godzinie 18.00 i niezwłocznie powiadomił straż pożarną. Próbował sam gasić płomienie, a gdy to nie przyniosło skutku, wyprowadził ze stodoły zwierzęta hodowlane. Mężczyzna podtruł się tlenkiem węgla. Badający go ratownicy medyczni uznali, że na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do trwającej kilka godzin akcji gaśniczej przystąpili strażacy-ochotnicy z Zalesia, Oleszyc, Starych Oleszyc, Cieszanowa, Wielkich Oczu, Krowicy Hołodowskiej oraz zawodowi z Lubaczowa. Niestety z budynku zostały tylko zgliszcza.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama