Reklama

Siekiery poszły w ruch podczas bójki? Wezwano śmigłowiec [WIDEO]

Dyspozytornia medyczna w Przemyślu odebrała dziś koło południa dramatyczne wezwanie do Rybotycz.

Osoba, która zadzwoniła na pogotowie, utrzymywała, że dwóch meżczyz miało się pobić przy użyciu siekier, a jeden z nich leży w kałuży krwi. Poinformowno policję.

Zespoł Ratownictwa Medycznego z Fredropola na miejscu zastał mężczyznę leżącego w progu mieszkania z glęboką raną kłutą klatki piersiowej. Ze względu na znaczną odległość do szpitala oraz ciężki stan pacjenta wezwano Ratownika 10 z LPR Sanok. 

– Rannego zabezpieczono, stabilizując jego funkcje życiowe. Wykonano m.in. drenaż klatki piersiowej. Pacjent zaintubowany i wentylowany mechanicznie respiratorem droga lotniczą w przeciągu kilku minut trafił do SOR Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu – relacjonuje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.






san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-08-07 21:41:35

    ''Mięso jest do niczego, bo jak ludzie jedzą mięso, to się na siebie rzucają. Tylko wspólnoty wegetariańskie mają szansę przetrwania na tej Ziemi. Tak to wygląda'' - Mirosław''Smalec'' Malec - GaGa/ZZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-08-07 21:48:29

    YOUTUBE.COM - TOI LUZJA - MIĘSO ZABIJAYOUTUBE.COM - GAGA - ALKOHOL I MIĘSOWEGETARIANIE MNIEJ AGRESYWNI NIŻ MIĘSOZERCY - POLKI.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2020-08-07 23:36:28

    idiota  idiota i jeszcze raz idiota

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama