Reklama

Skierowania do okulisty i dermatologa? To się nie sprawdza

08/06/2015 07:45

– Mimo że rząd wprowadził wymóg skierowań lekarskich do dermatologa i okulisty jeszcze w styczniu, do tej pory nie mogę zrozumieć sensu takiego działania. Zwłaszcza że wszyscy, którzy mają jakieś pojęcie o leczeniu, krytykują tę zmianę. Żeby otrzymać jeden świstek papieru, marnujemy cały dzień. Absurdalne wytłumaczenia rządu odnośnie nowych przepisów jakoś mnie nie przekonują. Często dla lekarzy wypisanie skierowania to czysta formalność i nawet nie interesują się przyczyną wizyty u specjalisty. Nie wspomnę już o tym, że kolejki do lekarza rodzinnego często dramatycznie się wydłużają przez wprowadzony wymóg. Oczywiście można skorzystać z sektora prywatnego, ale to już inna historia…

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama