Reklama

Skoda wypadła z ronda i spadła ze skarpy. 5 kobiet w szpitalu

Pięć kobiet podróżujących skodą trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w środę, 18 bm., na rondzie przy ul. Mehoffera w Ropczycach. Przyczyny zdarzenia bada miejscowa policja.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że przed g. 15 we wspomnianym miejscu doszło do dachowania skody, którą kierowała 49-latka. Kobieta na rondzie straciła panowanie nad samochodem, następnie zjechała na pobocze, po czym auto dachowało i  w efekcie spadło ze skarpy. Kierująca została poddana badaniu stanu trzeźwości. Nie wykazało ono zawartości alkoholu w jej organizmie. Zarówno 49-latka, jak i czwórka jej pasażerek zostały przetransportowane do szpitala.


fot.KPP Ropczyce
Okoliczności i przyczyny wypadku bada miejscowa policja.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tomasz.dudek.lancut_587 2018-04-19 11:28:18

    Poszkodowanych, lub rodzinę, znajomych, proszę o kontakt.Poprowadzę i pomogę uzyskać, jak najwyższe odszkodowanie.Tel. 699 557 322

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    PL - niezalogowany 2018-04-19 13:08:37

    Nie wypisuj głupot. Jakie odszkodowanie ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości