Pięć kobiet podróżujących skodą trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w środę, 18 bm., na rondzie przy ul. Mehoffera w Ropczycach. Przyczyny zdarzenia bada miejscowa policja.
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że przed g. 15 we wspomnianym miejscu doszło do dachowania skody, którą kierowała 49-latka. Kobieta na rondzie straciła panowanie nad samochodem, następnie zjechała na pobocze, po czym auto dachowało i w efekcie spadło ze skarpy. Kierująca została poddana badaniu stanu trzeźwości. Nie wykazało ono zawartości alkoholu w jej organizmie. Zarówno 49-latka, jak i czwórka jej pasażerek zostały przetransportowane do szpitala.

fot.KPP Ropczyce
Okoliczności i przyczyny wypadku bada miejscowa policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Poszkodowanych, lub rodzinę, znajomych, proszę o kontakt.Poprowadzę i pomogę uzyskać, jak najwyższe odszkodowanie.Tel. 699 557 322
Nie wypisuj głupot. Jakie odszkodowanie ?
Poszkodowanych, lub rodzinę, znajomych, proszę o kontakt.Poprowadzę i pomogę uzyskać, jak najwyższe odszkodowanie.Tel. 699 557 322
Nie wypisuj głupot. Jakie odszkodowanie ?