Reklama

Skoda złamała się w pół. „Czołówka” w Woli Niżnej

16/12/2019 09:42

Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Woli Niżnej. Na łuku drogi doszło do zderzenia skody z dostawczym renaultem. Jego skutki wyglądają przerażająco

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, na  drodze wojewódzkiej nr 897 w Woli Niżnej doszło do zdarzenia dwóch pojazdów ponieważ kierowca jednego z nich, osobowej skody na łuku drogi stracił panowania nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Tu uderzył w jadącego z naprzeciwka dostawczego renaulta. W wyniku zderzenia skoda wypadła z drogi, zatrzymując się na przydrożnej łące, a oba auta uległy poważnym uszkodzeniom, ale wygląd skody przemawia do wyobraźni – złożyła się w pół.  Kierujący pojazdami oraz pasażer dostawczego renaulta doznali poważnych obrażeń.


fot.KMP Krosno
pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2019-12-16 19:06:45

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    armalek_913 2021-03-26 14:34:17

    Ciemno, ślisko złe warunki, niewiele trzeba. Myślałem, że przez pomyłkę ktoś dał zdjęcie Renault Clio zamiast tej skody, a to ten dostawczak, też ostro zmasakrowany, a tyłu nie widać.--Moja opinia o Skoda Leasing

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama