– Zawsze wydawało mi się, że skoszona trawa nie powinna zalegać na trawniku. Po pierwsze, wygląda to nieestetycznie, a po drugie mu nie służy. Tymczasem na osiedlu Kmiecie firma zajmująca się utrzymaniem zieleni często po skoszeniu zostawia ściętą trawę, następnie ta obsycha i szpeci rabatki. Oczywiście mieszkańcy mogą we własnym zakresie uprzątnąć trawnik, ale pytanie, czy nie należałoby się o to dopominać od firmy wykonującej zlecenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na Glazera to samo , Kazanowie , trawa leży aż zgnije
Skoszona trawa , w wielu przypadkach leży przez kilka dni na trawniku . Po co? Po to ,ażeby wyschła . Po co ma schnąć ? Po to ,ażeby po wyschnięciu zmieniła się w siano . Co to daje ? Taki stan byłej już trawy , ma wiele zalet , takich jak: a/zmniejszenie objętości b/ zmniejszenie wagi . Wspomniany stan byłej już trawy ma duże znaczenie właśnie w usuwaniu jej , czyli wywożeniu z trawnika Mówiąc bardziej dosadniej , jest lżejsza i jest jej mniej , czyli można za jednym kursem więcej wywieżć . Ekonomia.
Na Glazera to samo , Kazanowie , trawa leży aż zgnije
Skoszona trawa , w wielu przypadkach leży przez kilka dni na trawniku . Po co? Po to ,ażeby wyschła . Po co ma schnąć ? Po to ,ażeby po wyschnięciu zmieniła się w siano . Co to daje ? Taki stan byłej już trawy , ma wiele zalet , takich jak: a/zmniejszenie objętości b/ zmniejszenie wagi . Wspomniany stan byłej już trawy ma duże znaczenie właśnie w usuwaniu jej , czyli wywożeniu z trawnika Mówiąc bardziej dosadniej , jest lżejsza i jest jej mniej , czyli można za jednym kursem więcej wywieżć . Ekonomia.