W Niedźwiadzie Dolnej odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów. W imprezie znakomicie zaprezentował się zawodnik przemyskiego Nurtu Kacper Ściubak, który zdobył dwa medale.
W grze pojedynczej Kacper najpierw pokonał 3:0 Kacpra Szerszenia (ATS Bingo Ropczyce), następnie w ćwierćfinale wygrał pewnie 3:0 z Wiktorem Połochem (KSTS Krosno). W półfinale jednak musiał uznać wyższość Fabiana Michny (KTS Krościenko Wyżne), zdobywając tym samym brązowy medal.
Drugi medal – tym razem złoty – Kacper zdobył w grze podwójnej, występując w parze z Fabianem Michną (KTS Krościenko Wyżne). Chłopcy nie mieli sobie równych w zawodach. Wygrali wszystkie pojedynki bez straty seta. Najpierw pokonali 2:0 parę Kacper Szerszeń/Szymon Kozak (obaj ATS Bingo Ropczyce), następnie w półfinale 2:0 ograli duet Adam Pach/Michał Białas (obaj ATS Bingo Ropczyce). W finale pewnie zwyciężyli 2:0 rozstawionych z nr 1 Jakuba Szerszenia i Leona Bysiewicza (obaj UKS SP Korzeniów), zostając bezapelacyjnie mistrzami Podkarpacia w deblu.
W zawodach wzięła również udział Maja Iwaniuch, która mierzyła się z dużo starszymi od siebie zawodniczkami. Był to też pierwszy start dla młodziutkiej wychowanki trenera Zdzisława Bondara w turnieju o zasięgu wojewódzkim.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze