Reklama

Skrzat Kacper dwukrotnym medalistą mistrzostw Podkarpacia

W Niedźwiadzie Dolnej odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów. W imprezie znakomicie zaprezentował się zawodnik przemyskiego Nurtu Kacper Ściubak, który zdobył dwa medale.

W grze pojedynczej Kacper najpierw pokonał 3:0 Kacpra Szerszenia (ATS Bingo Ropczyce), następnie w ćwierćfinale wygrał pewnie 3:0 z Wiktorem Połochem (KSTS Krosno). W półfinale jednak musiał uznać wyższość Fabiana Michny (KTS Krościenko Wyżne), zdobywając tym samym brązowy medal.

Drugi medal – tym razem złoty – Kacper zdobył w grze podwójnej, występując w parze z Fabianem Michną (KTS Krościenko Wyżne). Chłopcy nie mieli sobie równych w zawodach. Wygrali wszystkie pojedynki bez straty seta. Najpierw pokonali 2:0 parę Kacper Szerszeń/Szymon Kozak (obaj ATS Bingo Ropczyce), następnie w półfinale 2:0 ograli duet Adam Pach/Michał Białas (obaj ATS Bingo Ropczyce). W finale pewnie zwyciężyli 2:0 rozstawionych z nr 1 Jakuba Szerszenia i Leona Bysiewicza (obaj UKS SP Korzeniów), zostając bezapelacyjnie mistrzami Podkarpacia w deblu.

W zawodach wzięła również udział Maja Iwaniuch, która mierzyła się z dużo starszymi od siebie zawodniczkami. Był to też pierwszy start dla młodziutkiej wychowanki trenera Zdzisława Bondara w turnieju o zasięgu wojewódzkim.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama