O tym, że używki to nie witaminy, a sięganie po nie może mieć bardzo poważne, nieobojętne dla zdrowia konsekwencje miał przypomnieć młodzieży adresowany do niej konkurs plastyczny, który rozstrzygnięto 8 maja br.
Wśród gimnazjalistów najwyżej oceniono pracę Karoliny Kozioł (Gimnazjum nr 5 w Przemyślu), tuż po niej uplasowała się arlena Niebylska (Gimnazjum Publiczne w Orłach), a na trzecim miejscu Katarzyna Paryż (Publiczne Gimnazjum nr 1 w Birczy).
W tej kategorii wyróżniono ponadto 4 autorów: rykę Woźniak ( Publiczne Gimnazjum w Drohojowie), Mateusza Mitrengę (Gimnazjum nr 1 w Przemyślu), Klaudię Klimkowską (Gimnazjum im. Jana Pawlikowskiego w Medyce) i Paulinę Wojdylak (Zespół Szkół w Wyszatycach). Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jedzenie mięsa, picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków, to cztery najgroźniejsze trucizny poniżające i degradujące ludzkosć !!!
Jedzenie mięsa, picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków, to cztery najgroźniejsze trucizny poniżające i degradujące ludzkosć !!!