Reklama

Skutki sięgania po używki mogą być opłakane

O tym, że używki to nie witaminy, a sięganie po nie może mieć bardzo poważne, nieobojętne dla zdrowia konsekwencje miał przypomnieć młodzieży adresowany do niej konkurs plastyczny, który rozstrzygnięto 8 maja br.

Wśród gimnazjalistów najwyżej oceniono pracę Karoliny Kozioł (Gimnazjum nr 5 w Przemyślu), tuż po niej uplasowała się arlena Niebylska (Gimnazjum Publiczne w Orłach), a na trzecim miejscu Katarzyna Paryż (Publiczne Gimnazjum nr 1 w Birczy).

W tej kategorii wyróżniono ponadto 4 autorów: rykę Woźniak ( Publiczne Gimnazjum w Drohojowie), Mateusza Mitrengę (Gimnazjum nr 1 w Przemyślu), Klaudię Klimkowską (Gimnazjum im. Jana Pawlikowskiego w Medyce) i Paulinę Wojdylak (Zespół Szkół w Wyszatycach). Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2017-05-17 16:24:05

    Jedzenie mięsa, picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków, to cztery najgroźniejsze trucizny poniżające i degradujące ludzkosć !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości