117 kg zużytego baterii i zużytego sprzętu elektronicznego to efekt ubiegłotygodniowej akcji zorganizowanej przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Przeworsku.
Najmłodsi biorący udział w inicjatywie zostali nagrodzeni pysznymi lizakami, a najbardziej zaangażowani zbieracze otrzymali słodkości w rozmiarze XXL w kształcie walentynkowych serc. – Podobnie jak w poprzednich edycjach partnerami akcji EkoWalentynki byli Remondis Electrorecycling, Electro-System i Europejska Platforma Recyklingu – poinformował Rafał Psiurski z Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie.

fot.z materiałów organizatora
Najbardziej zaangażowani zbieracze otrzymali walentynkowe słodkości .
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze