Reklama

Słodkie serca w rozmiarze XXL za baterie, czyli udane EkoWalentynki

117 kg zużytego baterii i zużytego sprzętu elektronicznego to efekt ubiegłotygodniowej akcji zorganizowanej przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Przeworsku.

Najmłodsi biorący udział w inicjatywie zostali nagrodzeni pysznymi lizakami, a najbardziej zaangażowani zbieracze otrzymali słodkości w rozmiarze XXL w kształcie walentynkowych serc. – Podobnie jak w poprzednich edycjach partnerami akcji EkoWalentynki byli Remondis Electrorecycling, Electro-System i Europejska Platforma Recyklingu – poinformował Rafał Psiurski z Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie.

 


fot.z materiałów organizatora
Najbardziej zaangażowani zbieracze otrzymali walentynkowe słodkości .


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama