Reklama

Służba zdrowia powinna świecić przykładem

29/03/2016 10:03

– Niedawno byłem częstym gościem jednego ze szpitalnych oddziałów placówki na Monte Cassino. Wizyty spowodowane były odwiedzinami u przebywającej w szpitalu żony. Z przykrością muszę jednak stwierdzić, że notorycznym problemem były braki papieru czy papierowych ręczników w toaletach dla pacjentów. Na wspomniany fakt uskarżali się również inni przebywający na oddziale. Zawsze wydawało mi się, że służba zdrowia powinna świecić przykładem w kwestii higieny, tymczasem tu zupełne zaskoczenie. Zaznaczam, że kiedy żona leżała w szpitalu na Słowackiego, takich braków tam nie było.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2016-03-29 11:00:01

    Oszczednosci w ten sposób wychodzą z długów-niestety

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama