– Niedawno byłem częstym gościem jednego ze szpitalnych oddziałów placówki na Monte Cassino. Wizyty spowodowane były odwiedzinami u przebywającej w szpitalu żony. Z przykrością muszę jednak stwierdzić, że notorycznym problemem były braki papieru czy papierowych ręczników w toaletach dla pacjentów. Na wspomniany fakt uskarżali się również inni przebywający na oddziale. Zawsze wydawało mi się, że służba zdrowia powinna świecić przykładem w kwestii higieny, tymczasem tu zupełne zaskoczenie. Zaznaczam, że kiedy żona leżała w szpitalu na Słowackiego, takich braków tam nie było.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Oszczednosci w ten sposób wychodzą z długów-niestety
Oszczednosci w ten sposób wychodzą z długów-niestety