Reklama

Śmieci niczyje?

20/02/2025 13:01

– Za przemyskim archiwum znajduje się teren zielony, który zamienił się w ostatnim czasie w jeden wielki śmietnik. Nieporządek i śmieci widać nawet już od ulicy Okrzei. Żyjemy niby w cywilizowanym mieście, a tu takie obrazki, które na pewno nie dodają uroku temu rejonowi. Czyje to śmieci i dlaczego zalegają w tym miejscu? Bo na pewno same tam nie przywędrowały? 

– komentuje nieporządek mieszkaniec tamtej okolicy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama