– Jestem mieszkanką ulicy Krzemieniec. Ostatni atak zimy spowodował, że pracownicy odbierający śmieci kilkukrotnie do nas nie dotarli.
Raz interweniowałam w tej sprawie telefonicznie, drugi raz już osobiście. Moje apele na niewiele się jednak zdały, bo usłyszałam, że „tam, gdzie są w stanie dojechać, śmieci zabiorą”. I zabierają z posesji znajdujących się niżej, a z naszej już nie.
To duży problem, bo bywa, że pozostawione worki na śmieci rozdzierają dziki i inna dzika zwierzyna, a potem roznoszą odpadki po okolicy i trzeba to potem wszystko zbierać. Stawki za wywóz śmieci płacimy jak wszyscy, więc mamy prawo oczekiwać, że miasto zapewni odpowiednie warunki, by można było je od nas odebrać – denerwuje się mieszkanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trzeba było odśnieżyć to by dojechali :)
Zamiast tyle gledzic za sama byś te śmieci zaniosła na wysypisko. Masz kobieto problem wydaje mi się że powinnaś o tym do samego Franciszka napisać.
Odśnieżanie należy do ZDM, nie uważam, że ktokolwiek powinien robić ich pracę. Natomiast w dzisiejszych czasach niestety nie można sobie wziąść worka ze śmieciami i tak poprostu wywieźć na wysypisko. Poza tym ludzie płacą co miesiąc za to żeby ktoś te śmieci odebrał.
ZDM to najlepiej potrafi drzewa wycinać i eksterminować !!!
nie wywieźli nie płacić sprawa wygrana w sądzie na 100% .
przestać płacić za nie zrealizowaną usługę i koniec
Trzeba było odśnieżyć to by dojechali :)
Zamiast tyle gledzic za sama byś te śmieci zaniosła na wysypisko. Masz kobieto problem wydaje mi się że powinnaś o tym do samego Franciszka napisać.
Odśnieżanie należy do ZDM, nie uważam, że ktokolwiek powinien robić ich pracę. Natomiast w dzisiejszych czasach niestety nie można sobie wziąść worka ze śmieciami i tak poprostu wywieźć na wysypisko. Poza tym ludzie płacą co miesiąc za to żeby ktoś te śmieci odebrał.