Reklama

Śmieci nie zabierali, bo nie mogli dojechać

27/02/2021 10:12

– Jestem mieszkanką ulicy Krzemieniec. Ostatni atak zimy spowodował, że pracownicy odbierający śmieci kilkukrotnie do nas nie dotarli.

Raz interweniowałam w tej sprawie telefonicznie, drugi raz już osobiście. Moje apele na niewiele się jednak zdały, bo usłyszałam, że „tam, gdzie są w stanie dojechać, śmieci zabiorą”. I zabierają z posesji znajdujących się niżej, a z naszej już nie.

To duży problem, bo bywa, że pozostawione worki na śmieci rozdzierają dziki i inna dzika zwierzyna, a potem roznoszą odpadki po okolicy i trzeba to potem wszystko zbierać. Stawki za wywóz śmieci płacimy jak wszyscy, więc mamy prawo oczekiwać, że miasto zapewni odpowiednie warunki, by można było je od nas odebrać – denerwuje się mieszkanka.

 


mieszkanka Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kik - niezalogowany 2021-02-27 12:09:02

    Trzeba było odśnieżyć to by dojechali :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Śmieciarz - niezalogowany 2021-02-27 12:36:53

    Zamiast tyle gledzic za sama byś te śmieci zaniosła na wysypisko.  Masz kobieto problem  wydaje mi się że powinnaś o tym do samego Franciszka napisać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2021-02-27 14:00:33

    Odśnieżanie należy do ZDM, nie uważam, że ktokolwiek powinien robić ich pracę. Natomiast w dzisiejszych czasach niestety nie można sobie wziąść worka ze śmieciami i tak poprostu wywieźć na wysypisko. Poza tym ludzie płacą co miesiąc za to żeby ktoś te śmieci odebrał.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama