9 drużyn stanęło w szranki podczas niedzielnego Turnieju Sołectw Plażowej Piłki Siatkowej. Mieszkańcy z pełnym poświęceniem walczyli o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga.
Impreza zorganizowana została w Pantalowicach i przyznać trzeba – dostarczyła moc pozytywnych emocji zarówno samym zawodnikom, jak i zgromadzonej publiczności, która gorąco dopingowała zmagających się w turnieju. O laur zwycięstwa walczyło w sumie[paywall] 9 drużyn.
– Mecze były pełne pięknych akcji i niesamowitych emocji. Wszystkie odbywały się w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji, połączonej z dobrą zabawą. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, biorącym udział w turnieju, za zaangażowanie, sportową rywalizację i oczywiście zapraszamy na kolejne rozgrywki – podsumowuje wydarzenie Łukasz Głąb z Urzędu Miasta i Gminy Kańczuga.
Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Najlepsi w sportowym starciu okazali się członkowie reprezentacji Osiedla Parkowego w Kańczudze i to do nich powędrowało trofeum. Nieco mniej szczęścia mieli przedstawiciele Osiedla Armii Krajowej – również z Kańczugi – którzy zajęli drugie miejsce na podium.
Trzecia lokata przypadła w udziale reprezentacji Krzeczowic, a czwarta Łopuszki Wielkiej. Puchary wręczył zwycięzcom osobiście gospodarz miasta i gminy Kańczuga Andrzej Żygadło, kierując słowa podziękowania do organizatorów, w szczególności gospodarzy turnieju – Rady Sołeckiej i sołtysa Pantalowic Jana Fąfery.
Tego samego dnia plenerowe wydarzenie zorganizowano też na terenie Łopuszki Małej, tyle że było ono adresowane do najmłodszych mieszkańców. Mowa o festynie rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Nie zabrakło pozytywnych wrażeń, smacznego poczęstunku i przede wszystkim atrakcji dla maluchów, a także dobrej pogody.
Organizatorami imprezy byli: sołtys wsi wespół z tutejszym kołem gospodyń wiejskich oraz Mini Grill Barem Łopuszka Mała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze