21 września Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyśla przyjmie imię Adama Mickiewicza.
Tę ważną dla szkolnej społeczności uroczystość zainicjuje o g. 8 msza św. w kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy na przemyskich Błoniach, podczas której abp Adam Szal poświęci sztandar. O g. 10 w murach szkoły odsłonięta zostanie pamiątkowa tablica. Będzie też czas na bogaty program artystyczny, wystąpienia przybyłych gości, a potem już rozmowy, wspominki i wspólny poczęstunek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze