Reklama

Spacer wałem byłby przyjemny, gdyby nie wszechobecne śmieci

27/08/2022 08:30

W upalną pogodę spacer przemyskim wałem nad Sanem, wzdłuż ulicy Wilsona, może stanowić sposób na ochłodę, której dostarcza bliskość rzeki.

Szkoda jednak, że spacerowicze co krok muszą potykać się o pozostawione tam przez mieszkańców puszki, butelki i inne śmieci. Część z nich leży porzucona luzem najpewniej przez osoby wcześniej zażywające relaksu nad wodą, część wypada z przepełnionych koszy, które zdaje się opróżniane są zbyt rzadko.

Wielka szkoda, że nie dbamy o swoje naturalne otoczenie i nie wciąż nie mamy problemu z wyrzucaniem śmieci gdzie popadnie. Potem taki spacer wspomnianą trasą, zamiast obfitować w same przyjemne wrażenia, pozostawia raczej niesmak .


mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-08-27 15:56:38

    Brud, syf, kiła i mogiła. Zniszczona Natura , nieżywa harmonia. Oto prawdziwa wizytówka tego miasta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama