– Problemu śliskich i zaśnieżonych ulic i chodników doświadczamy ostatnio niemal wszyscy, bo zima mocno daje się we znaki. Ja jestem akurat mieszkanką ulicy Skorupki, gdzie mimo niedawnych licznych stłuczek i zmiany standardu utrzymania drogi na wyższy, nadal jest duży problem.
To stroma ulica, kłopotliwe jest wyjechanie samochodem pod górę, szczególnie po obfitych opadach śniegu. Auta się ślizgają i o karambol nietrudno.
Piesi też nie mają łatwo, ostatnio musiałam wyjść do sklepu i zabrałam ze sobą worek soli, żeby sypać sobie ją pod nogi, bo zwyczajnie bałam się upadku. Czy mieszkańcy tej ulicy są traktowani po macoszemu? – pyta kobieta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A kto wam leminki przemyskie kazał tam kupowac mieszkania ? Kiedy lemingi kupowały te mieszkania ta droga była inna ?To trzeba mieć całkowity brak wyobraźni , żeby nie przewidzieć w zimie kłopotów . Nie dość - że wąsko to nachylenie jak na stoku narciarskim !!!! Trzeba mieć siano w głowie , żeby nie przewidzieć - że zimą będzie ślizgawka !!! Bardzo dobrze , że się tak ślizgacie . Kiedyś to była spokojna ulica , a teraz jeżdżą ludziom pod oknami !
Wybuduję sobie dom na Dybawce Dolnej i zażądam zmiany biegu Sanu, bardziej w kierunku Kmieci. A co!
jak masz kasę zrobisz to tylko musiałbyś urodzić się synem szejka w Arabii a jak na stan dzisiejszy jesteś zwykłym szarym podkarpackim człowieczkiem...
przecież mają dojazd do swoich apartamentów od ul.Bielskiego ,no ale to trzeba podjechać bryką dalej no i paliwka w auteczku ubędzie więcej
To co chcieliście to macie , idźcie do dewelopera.
mieszkańcy tych bloków kupując mieszkania wiedzieli ze dojazd maja od ulicy Bielskiego a ze inwestor na cwaniaka puścił ruch ul Skorupki co obecnie stwarza zagrożenia na przechodniów zwłaszcza dzieci
Ale brednie piszecie w komentarzach. Widze ze starzy mieszkancy sie odzywaja co im naglesie ruch zwiekszyl. Kazdy kupuje gdzie chce i mieszka gdzie chce. A droga taka jak wszystkie w Przemyślu-trzeba jedynie bardziej o nia zadbac a z ta odpowiada prezydent Bakun. Tyle w temacie.
A kto wam leminki przemyskie kazał tam kupowac mieszkania ? Kiedy lemingi kupowały te mieszkania ta droga była inna ?To trzeba mieć całkowity brak wyobraźni , żeby nie przewidzieć w zimie kłopotów . Nie dość - że wąsko to nachylenie jak na stoku narciarskim !!!! Trzeba mieć siano w głowie , żeby nie przewidzieć - że zimą będzie ślizgawka !!! Bardzo dobrze , że się tak ślizgacie . Kiedyś to była spokojna ulica , a teraz jeżdżą ludziom pod oknami !
Wybuduję sobie dom na Dybawce Dolnej i zażądam zmiany biegu Sanu, bardziej w kierunku Kmieci. A co!
jak masz kasę zrobisz to tylko musiałbyś urodzić się synem szejka w Arabii a jak na stan dzisiejszy jesteś zwykłym szarym podkarpackim człowieczkiem...