Reklama

Spacer z workiem soli z ulicy Skorupki w Przemyślu

25/02/2021 07:21

– Problemu śliskich i zaśnieżonych ulic i chodników doświadczamy ostatnio niemal wszyscy, bo zima mocno daje się we znaki. Ja jestem akurat mieszkanką ulicy Skorupki, gdzie mimo niedawnych licznych stłuczek i zmiany standardu utrzymania drogi na wyższy, nadal jest duży problem.

To stroma ulica, kłopotliwe jest wyjechanie samochodem pod górę, szczególnie po obfitych opadach śniegu. Auta się ślizgają i o karambol nietrudno.

Piesi też nie mają łatwo, ostatnio musiałam wyjść do sklepu i zabrałam ze sobą worek soli, żeby sypać sobie ją pod nogi, bo zwyczajnie bałam się upadku. Czy mieszkańcy tej ulicy są traktowani po macoszemu? – pyta kobieta.


Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2021-02-25 08:43:19

    A kto wam leminki przemyskie kazał tam kupowac mieszkania ? Kiedy lemingi kupowały te mieszkania ta droga  była inna  ?To trzeba mieć całkowity brak wyobraźni , żeby nie przewidzieć w zimie kłopotów . Nie dość - że wąsko to nachylenie jak na stoku narciarskim !!!! Trzeba mieć siano w głowie , żeby nie przewidzieć - że zimą będzie ślizgawka !!!  Bardzo dobrze , że się tak ślizgacie . Kiedyś to była spokojna ulica , a teraz jeżdżą ludziom pod oknami !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemyślak PL - niezalogowany 2021-02-25 09:38:26

    Wybuduję sobie dom na Dybawce Dolnej i zażądam zmiany biegu Sanu, bardziej w kierunku Kmieci. A co!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    t - niezalogowany 2021-02-25 11:03:39

    jak masz kasę zrobisz to tylko musiałbyś urodzić się synem szejka w Arabii a jak na stan dzisiejszy jesteś zwykłym szarym podkarpackim człowieczkiem...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama