Reklama

Śpiewali nawet urzędnicy

W kościele parafialnym pw. Narodzenia NMP w Wietlinie odbył się II Gminny Koncert Kolęd.

W koncercie wzięło udział 12 zespołów. 11 stworzonych z przedstawicieli sołectw gminy Laszki oraz jeden zespół, który stworzyli pracownicy urzędu gminy i radni Rady Gminy Laszki. Koncert prowadził proboszcz miejscowej parafii ksiądz Henryk Iwanicki[paywall].

– Wielkie ukłony dla wszystkich za poświęcony na przygotowanie i udział w koncercie czas oraz za zaangażowanie, które przyczynia się do kultywowania tradycji chrześcijańskiej oraz obyczajów naszych ojców. Pozwala zachować dziedzictwo kulturowe dla przyszłych pokoleń. Podziękowania składamy również Mieczysławowi Kobyluchowi, szefowi firmy Twoje Foto Video za zrealizowanie nagrania koncertu – powiedział Adam Halwa, odpowiedzialny w gminie Laszki za kulturę.

Zespół złożony z przedstawicieli Rady Gminy i Urzędu Gminy Laszki zaśpiewał dwie kolędy: Wesołą Nowinę i Przybieżeli do Betlejem. Oprócz nich z pięknymi wykonaniami polskich kolęd zaprezentowały się sołectwa: Wietlin Trzeci, Laszki, Bobrówka, Bukowina, Charytany, Korzenica, Miękisz Nowy, Miękisz Stary, Tuchla, Wysock i Wietlin.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama