Reklama

Spłonął dom. Dwie osoby nie żyją

23/01/2015 11:15

Dwóch mężczyzn zginęło w pożarze do którego doszło dzisiejszej nocy w Nakle (gm. Stubno).

Do zdarzenia doszło około godz. 1 w nocy. W akcji ratowniczo-gaśniczej brało udział pięć jednostek straży pożarnej. Po ugaszeniu płomieni, w pomieszczeniach odnaleziono częściowo zwęglone dwa ciała. Według wstępnych ustaleń są to zwłoki 68-letniego gospodarza oraz jego 55-letniego sąsiada. Potwierdzenie tych informacji będzie wymagało przeprowadzenia czynności identyfikacyjnych.

Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu pożarnictwa przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Możliwe są różne wersje przyczyn pożaru, w tym przypadkowe zaprószenie ognia. Budynek nie był podłączony do sieci elektrycznej. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości