Dwóch mężczyzn zginęło w pożarze do którego doszło dzisiejszej nocy w Nakle (gm. Stubno).
Do zdarzenia doszło około godz. 1 w nocy. W akcji ratowniczo-gaśniczej brało udział pięć jednostek straży pożarnej. Po ugaszeniu płomieni, w pomieszczeniach odnaleziono częściowo zwęglone dwa ciała. Według wstępnych ustaleń są to zwłoki 68-letniego gospodarza oraz jego 55-letniego sąsiada. Potwierdzenie tych informacji będzie wymagało przeprowadzenia czynności identyfikacyjnych.
Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu pożarnictwa przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Możliwe są różne wersje przyczyn pożaru, w tym przypadkowe zaprószenie ognia. Budynek nie był podłączony do sieci elektrycznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze