Reklama

Sportowcy wrócili wreszcie do hali POSiR [ZDJĘCIA]

Po ponad dwóch i pół miesiącach przerwy przemyscy sportowcy wrócili wreszcie do hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 30. Pierwszy trening po długiej przerwie odbyli ekstraklasowi futsaliści Texom Eurobusu Przemyśl. Przedstawiciele innych dyscyplin także niebawem ruszą z zajęciami.

By nie być aż nadto złośliwym, rzec można: po długich i ciężkich cierpieniach... wreszcie wrócili! Faktem bowiem jest, że remont wnętrza obiektu przy ul. Mickiewicza 30 dłużył się niemiłosiernie. Wedle zapewnień, miał trwać znacznie krócej. Trwał ponad 80 dni. O powodach nie ma już co wspominać. Najważniejsze, że sportowcy wrócili do „domu”. Skromnego, bo skromnego, ale „własnego”.

Firma, która wykonuje prace remontowo-budowlane jest już po wyburzeniu starego i tworzeniu nowego zaplecza szatniowo-kasowego od strony przychodni lekarskiej.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/03/2025 17:18
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama