Po ponad dwóch i pół miesiącach przerwy przemyscy sportowcy wrócili wreszcie do hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 30. Pierwszy trening po długiej przerwie odbyli ekstraklasowi futsaliści Texom Eurobusu Przemyśl. Przedstawiciele innych dyscyplin także niebawem ruszą z zajęciami.
By nie być aż nadto złośliwym, rzec można: po długich i ciężkich cierpieniach... wreszcie wrócili! Faktem bowiem jest, że remont wnętrza obiektu przy ul. Mickiewicza 30 dłużył się niemiłosiernie. Wedle zapewnień, miał trwać znacznie krócej. Trwał ponad 80 dni. O powodach nie ma już co wspominać. Najważniejsze, że sportowcy wrócili do „domu”. Skromnego, bo skromnego, ale „własnego”.
Firma, która wykonuje prace remontowo-budowlane jest już po wyburzeniu starego i tworzeniu nowego zaplecza szatniowo-kasowego od strony przychodni lekarskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze