Reklama

Spowodował kolizję na Piłsudskiego i uciekł. Na swoje nieszczęście zgubił tablicę. Był pijany!

Gdy funkcjonariusze policji ustalili sprawcę, okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj, 17 bm. około godziny 15 na Piłsudskiego w Przemyślu kierująca osobową hondą, chcąc zawrócić w kierunku Krasiczyna, prawidłowo zatrzymała się na prawym pasie jezdni i czekała, aż będzie mogła sprawnie kontynuować jazdę. W tym momencie, z nieustalonych jeszcze przyczyn, w jej samochód uderzyła osobowa mazda. Kierowca czym prędzej odjechał z miejsca zdarzenia. 

Sprawca kolizji, zaabsorbowany ucieczką, nie zauważył jednak, że na ulicy została  tablica rejestracyjna jego pojazdu. W kilka minut policjantom udało się ustalić właściciela mazdy. Mężczyzna został zatrzymany, przeprowadzono badanie na zawartość alkoholu.  Okazało się, że miał powód, by zbiec z miejsca kolizji – jechał na podwójnym gazie, miał ponad promil we krwi. Samochód ukrył w garażu znajomego. 

44-latek został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość1 - niezalogowany 2015-02-18 19:26:51

    niech by sobie tablice lepiej przykręcił.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama