Trwają intensywne przygotowania II-ligowej ekipy SPR Orła Przeworsk do nowego sezonu.
Skład Orła w nowym sezonie będzie się nieco różnił od ubiegłego. Odeszło dwóch rozgrywających – Gabriel Kozdroń i Olaf Górski do SRS Czuwaj Przemyśl. W ich miejsce dołączyło kilku nowych zawodników, choć z niektórymi trwają jeszcze końcowe rozmowy związane z reprezentowaniem barw Orła w lidze. Niebawem pojawią się szczegóły. Oprócz tego do zespołu doszlusowało kilku młodzieżowców.
– Okres treningowy rozpoczęliśmy od wytężonej pracy nad motoryką. Zawodnicy przygotowywali się tak indywidualnie, jak i w grupie. Drugim etapem będą zaplanowane mecze kontrolne, które dadzą mi pewien obraz o przydatności poszczególnych graczy w nadchodzących rozgrywkach. Ostatnią fazą przygotowań będzie doskonalenie i szlifowanie taktyki. Ustawienie zawodników w defensywie jak i ofensywie, które pozwoli na lepsze zrozumienie i zgranie między tymi formacjami. Równie intensywnie i mocno będziemy pracować nad szybkością, dokładnością i skutecznością, co jest kluczem do zwycięstwa. Serdecznie chciałbym zaprosić w imieniu własnym i drużyny naszych kibiców do gorącego dopingu. Ze swojej strony postaramy się nie zawieść i zaprezentować się jak najlepiej potrafimy – powiedział trener SPR Orła Sebastian Pelc.

fot.ze zbiorów własnych
Trener SPR Orła Sebastian Pelc (w tle) zaprasza wszystkich kibiców do gorącego dopingu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze