Funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego przemyskiej komendy ustalili tożsamość wandala.
We wtorek, po godzinie 17, nieznany mężczyzna wszedł do kościoła pod wezwaniem Świętego Józefa przy ul. Świętego Jana Nepomucena w Przemyślu i w obecności uczestniczących w nabożeństwie uszkodził figurę anioła z kropielnicą, po czym uciekł.
Przemyscy policjanci szybko wytypowali sprawcę. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Przemyśla, który tego samego dnia wieczorem został zatrzymany.
Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Piękna secesyjna figura Może uda się naprawić Wielka szkoda
Jaka sieczkę , wręcz gnój trzeba mieć we łbie .ażeby tak postąpić . I to w/g niektórych lewaków nie jest gestem czy mową nienawiści . Ale wykrzykiwanie do uczestników tzw" marszy tęczowych " już tak . Podwójne standardy lewaków, masonów , liberałów.Sprawa ta na pewno nie zostanie ' zamieciona pod przysłowiowy dywan " , jak się słyszy w tv .
Bardzo ciekawe ,jak zwracałem się do radnych z Pis i Regii ,aby mi pomogli w sprawie oszczywania kościoła oo franciszkanów w Przemyślu to nic nie zrobili ,ale jak figura została zniszczona to już art 196kk ,Nie wiem jak to się ma do wypowiedzi policjanta do mnie ,1 listopada 2018 . ze trzeba by naszczać na ołtarz to wtedy można by było zastosować ten artykuł .Jak w ubiegłym roku zawołałem Policje do faktu oszczania tegoż kościoła i powołałem się na ten artykuł to po kilku tygodniach dostałem z prokuratury pismo o umorzeniu postępowania ..powód brak znamion czynu zabronionego ....wnioskujący o umorzenie ..Policja. .Oczywiście się odwołałem licząc na to że Sąd uzna moją rację ,że obiekt kultu religijnego to jest budynek kościoła ....i czas biegł ...covid ....wakacje i sierpień i ..postanowienie sądu ....nie stwierdza się że sikanie po budynku kościoła podchodzi pod ten artykuł .....zwróciłem sie do Sądu o przesłanie mi tego postanowienia i ciekawi mnie jego pełna treść cała treść ,
Dokładnie . Mają to gdzieś co innego jakby obrażono inne wyznanie .
Czas żeby się rozprawić Z czerwoną zarazą bo sobie za dużo pozwalają
tzw"m" , rozumiem ,ze jesteś po stronie lewactwa , robactwa , antyludzkiego . A może pójdziesz w jego ślady i też coś zniszczysz . Po lewakach , libertynach do których jak widać jest ci po drodze , niczego dobrego nie można się spodziewać .
Andrzej Lechowicz Kiełek debil z Lelewela
Piękna secesyjna figura Może uda się naprawić Wielka szkoda
Jaka sieczkę , wręcz gnój trzeba mieć we łbie .ażeby tak postąpić . I to w/g niektórych lewaków nie jest gestem czy mową nienawiści . Ale wykrzykiwanie do uczestników tzw" marszy tęczowych " już tak . Podwójne standardy lewaków, masonów , liberałów.Sprawa ta na pewno nie zostanie ' zamieciona pod przysłowiowy dywan " , jak się słyszy w tv .
ależ pan ma wyprany mózg...