Reklama

Sprawca zniszczenia figury anioła w kościele Salezjanów w Przemyślu zatrzymany

Funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego przemyskiej komendy ustalili tożsamość wandala.

We wtorek, po godzinie 17, nieznany mężczyzna wszedł do kościoła pod wezwaniem Świętego Józefa przy ul. Świętego Jana Nepomucena w Przemyślu i w obecności uczestniczących w nabożeństwie uszkodził figurę anioła z kropielnicą, po czym uciekł.

Przemyscy policjanci szybko wytypowali sprawcę. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Przemyśla, który tego samego dnia wieczorem został zatrzymany. 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Przemyślu.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    nick - niezalogowany 2020-08-28 12:09:57

    Piękna secesyjna figura Może uda się naprawić Wielka szkoda 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2020-08-28 13:28:57

    Jaka sieczkę  , wręcz gnój  trzeba mieć we łbie   .ażeby  tak postąpić . I to w/g niektórych lewaków nie jest gestem  czy mową nienawiści .  Ale wykrzykiwanie do uczestników tzw" marszy   tęczowych " już tak . Podwójne standardy lewaków, masonów , liberałów.Sprawa ta na pewno nie zostanie ' zamieciona   pod przysłowiowy dywan " , jak się słyszy  w tv . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    m. - niezalogowany 2020-08-28 15:17:47

    ależ pan ma wyprany mózg...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama