Na początku miesiąca laury za ciężką i solidną pracę zbierali absolwenci klas 8 z terenu gminy Przeworsk. W każdej szkole wytypowano jednego ucznia z najwyższą średnią ocen. Prymusi otrzymali laptopy.
Spotkanie wieńczące miniony rok szkolny, na którym[paywall] uhonorowano najzdolniejszych uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, odbyło się w minionym tygodniu w sali narad Urzędu Gminy Przeworsk. Z gospodarzem gminy Danielem Krawcem spotkali się absolwenci z najlepszymi wynikami, którzy ponadto byli laureatami konkursów na szczeblu powiatowym lub wojewódzkim oraz aktywnie włączali się w różnorakie inicjatywy na rzecz swojej szkoły i lokalnej społeczności.
Towarzyszyli im rodzice bądź dyrekcja lub wychowawca klasy. Za trud włożony w osiągnięcie tak dobrych wyników w nauce otrzymali laptopy sfinansowane z budżetu gminy. Tegoroczni piątkowicze i szóstkowicze to: Aleksandra Piątek (SP w Mirocinie), Lidia Klin (SP w Grzęsce), Aleksandra Pieniążek (SP w Urzejowicach), Otylia Oleksiewicz (SP w Rozborzu), Małgorzata Czerwonka (SP w Studzianie), Patrycja Kukla (SP w Chałupkach), Szymon Rybak (SP w Świętoniowej) i Jakub Stęchły (SP w Ujeznej). Laptop z własnych środków wójt przekazał też na ręce Agnieszki Kowal (SP w Nowosielcach), która w roku szkolnym 2019/2020 uzyskała najwyższą średnią wynoszącą 5,47.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze