Reklama

Średnia 5,47 na świadectwie? Najpilniejsi ósmoklasiści nagrodzeni!

Na początku miesiąca laury za ciężką i solidną pracę zbierali absolwenci klas 8 z terenu gminy Przeworsk. W każdej szkole wytypowano jednego ucznia z najwyższą średnią ocen. Prymusi otrzymali laptopy.

Spotkanie wieńczące miniony rok szkolny, na którym[paywall] uhonorowano najzdolniejszych uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, odbyło się w minionym tygodniu w sali narad Urzędu Gminy Przeworsk. Z gospodarzem gminy Danielem Krawcem spotkali się absolwenci z najlepszymi wynikami, którzy ponadto byli laureatami konkursów na szczeblu powiatowym lub wojewódzkim oraz aktywnie włączali się w różnorakie inicjatywy na rzecz swojej szkoły i lokalnej społeczności.

Towarzyszyli im rodzice bądź dyrekcja lub wychowawca klasy. Za trud włożony w osiągnięcie tak dobrych wyników w nauce otrzymali laptopy sfinansowane z budżetu gminy. Tegoroczni piątkowicze i szóstkowicze to: Aleksandra Piątek (SP w Mirocinie), Lidia Klin (SP w Grzęsce), Aleksandra Pieniążek (SP w Urzejowicach), Otylia Oleksiewicz (SP w Rozborzu), Małgorzata Czerwonka (SP w Studzianie), Patrycja Kukla (SP w Chałupkach), Szymon Rybak (SP w Świętoniowej) i Jakub Stęchły (SP w Ujeznej). Laptop z własnych środków wójt przekazał też na ręce Agnieszki Kowal (SP w Nowosielcach), która w roku szkolnym 2019/2020 uzyskała najwyższą średnią wynoszącą 5,47.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama