– Nowy most gotowy i kiedy tak przechadzam się przemyskim deptakiem, zadaję sobie pytanie, kiedy stare przęsła zostaną odświeżone, bo stan, jaki prezentują obecnie, jest niemiły dla oka i zwyczajnie szpeci krajobraz, szczególnie, że mamy już nowy obiekt, prezentujący się bardzo okazale.
– Miejmy nadzieję, że znajdą się skuteczni w działaniu urzędnicy, którzy będą w stanie ściągnąć jakieś zewnętrzne fundusze na odnowę pozostawionego w miejskim krajobrazie obiektu, bo tak, jak jest obecnie, pozostać nie może – dzieli się wrażeniami mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jeśli most stał 150 lat to postoi jeszcze kolejne 100 lat. Zapewne takim przesłaniem kierowali się ci którzy są odpowiedzialni za pozostawienie tego żelastwa. Jakoś tam będzie- durnota w tym kraju zawsze zwycięża.
Jeśli most stał 150 lat to postoi jeszcze kolejne 100 lat. Zapewne takim przesłaniem kierowali się ci którzy są odpowiedzialni za pozostawienie tego żelastwa. Jakoś tam będzie- durnota w tym kraju zawsze zwycięża.