Reklama

Stanisława Nowak z Dubiecka świętowała 102 urodziny!

Z okazji wyjątkowego jubileuszu życzymy 200 lat w zdrowiu!


fot.UMiG Dubiecko
Nie obyło się bez urodzinowego tortu, dmuchania świec, kwiatów i gratulacji.

Stanisława Nowak od niedawna przebywa w​ Domu Pogodnej​ Starości im. św. Brata Alberta w Dynowie.​

Właśnie tam przyjęła gości: z życzeniami oprócz kierowniczki placówki przybyli m.in. burmistrz​ Dynowa Zygmunt Frańczak oraz burmistrz miasta i gminy Dubiecko Jacek​ Grzegorzak. ​

– Pani Stanisława to osoba niezwykle ciepła i skromna. Wśród pracowników ośrodka cieszy się ogromną sympatią.​ Jej życie jest skarbnicą cennych wspomnień i doświadczeń, o których Jubilatka chętnie opowiada. Pomimo​ swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą – przybliża postać 102-latki serwis MiG Dubiecko.


fot.UMiG Dubiecko


fot.UMiG Dubiecko
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama