17 października około godziny piętnastej w Rokietnicy 21-letnia mieszkanka gminy Rokietnica kierująca skodą octawią nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze.
W rezultacie straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w ogrodzenie jednej z posesji. Samochód na skutek uderzenia dachował. Na szczęście młoda kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń i po krótkim pobycie w szpitalu została zwolniona do domu. Była trzeźwa. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
pechowe miejsce ? czy co już drugi wypadek
To już chyba trzeci wypadek, nie drugi...
ghgdfhhgfdghgfxdxdxdxdhjh