W Szkole Podstawowej w Krasiczynie doskonale wiedzą o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły i podczas powrotu do domu. Między innymi dlatego placówka zaangażowała się w przedsięwzięcie pod hasłem „Odblaskowa szkoła”. Dzieciaki zyskały atrakcyjne dodatkowe aktywności, a przede wszystkim wiedzę, którą każdego dnia wykorzystują w praktyce.
„Odblaskowa szkoła” to konkurs organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie, koordynowany przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji i Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W tym roku biorą w nim udział placówki z województw: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.
Docelowo inicjatywa ma objąć swym zasięgiem resztę kraju. O co chodzi w przedsięwzięciu?
Ma zmobilizować szkoły, lokalne władze oraz samych rodziców do...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 82% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze