Reklama

Stawiają na bezpieczeństwo. A to gwarantują odblaski!

W Szkole Podstawowej w Krasiczynie doskonale wiedzą o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły i podczas powrotu do domu. Między innymi dlatego placówka zaangażowała się w przedsięwzięcie pod hasłem „Odblaskowa szkoła”. Dzieciaki zyskały atrakcyjne dodatkowe aktywności, a przede wszystkim wiedzę, którą każdego dnia wykorzystują w praktyce.

„Odblaskowa szkoła” to konkurs organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie, koordynowany przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji i Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W tym roku biorą w nim udział placówki z województw: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Docelowo inicjatywa ma objąć swym zasięgiem resztę kraju. O co chodzi w przedsięwzięciu?

Ma zmobilizować szkoły, lokalne władze oraz samych rodziców do...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 82% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama