Reklama

Stracił uzyskane 2 miesiące temu prawo jazdy

03/04/2018 17:30

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 18-latek, który uczestniczył w nielegalnym wyścigu drogą krajową nr 28. Kierowca stracił prawo jazdy i niebawem stanie przed sądem, gdzie odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu.

– W poniedziałek, 2 bm. około godz. 19.30, dyżurny przemyskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Dybawka – informuje sierżant sztabowy Marta Fac z tutejszej policji. – Na łuku drogi, w kierunku Krasiczyna, policjanci zauważyli pojazd marki Audi A8, który uderzył w barierę energochłonną, uszkadzając w niej 4 przęsła. Audi również posiadało liczne uszkodzenia – dodaje.  

Kierujący audi, 18-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, oświadczył, że najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia mogła być niesprawna opona. Oprócz niego w pojeździe podróżowało jeszcze 2 pasażerów, również mieszkańców powiatu przemyskiego. Żaden z wymienionych nie został ranny.

Reklama

– Jednak z relacji świadka wynikało, że „spotkanie” audi z barierką, wyglądało inaczej – wyjaśnia Fac. – Opowiedział, że kolizja[paywall] to efekt wyścigu ulicznego, który rozpoczął się w miejscowości Prałkowce, gdzie ograniczenie prędkości wynosi 40 km/h. Audi oraz toyota jechały „zderzak w zderzak” z dużą prędkością. On jechał w przeciwnym kierunku. Obawiając się, że ścigające się pojazdy doprowadzą do tragedii, widząc jadący w tamtym kierunku policyjny radiowóz, zawrócił. W pewnym momencie audi uderzyło w barierę, a kierowca toyoty odjechał z miejsca zdarzenia – relacjonuje.

18-letni kierowca audi stracił prawo jazdy, które jak się okazało, miał raptem od 5 lutego br. Policjanci poinformowali go również o skierowaniu wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Przemyślu za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    new - niezalogowany 2018-04-03 17:55:54

    18-o letni stolec :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    as - niezalogowany 2018-04-04 16:10:53

     Jednak z relacji świadka wynikało, że „spotkanie” audi z barierką, wyglądało inaczej – wyjaśnia Fac. – Opowiedział, że kolizja (...) Czyli wydali go posażerowie . I wierz tu ludziom , nawet zaufanym . I nie chodzi tu o jego obronę , ale o stwierdzenie faktów.   Ludzie  , to fałszywa , zakłamana rasa . Jesli potrzebuje taki ,ażeby go podwieżć w nocy ;  zwłaszcza w Święta , to będzie nadwyraz uprzejmy . Ale jak trzeba  wydac , to będzie pierwszy 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama