Reklama

Straciła panowanie nad samochodem i dachowała

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godz. 8, w Dobrucowej.

 Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierująca osobowym oplem na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad autem i zjechała z jezdni. Opel wywrócił się na dach.  

Kierująca, 45-letnia mieszkanka gminy Tarnowiec, trafiła do szpitala. Policjanci wykonali czynności niezbędne do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.  

Kolejny raz apelują o zachowanie ostrożności podczas jazdy. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-02-25 20:11:13

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości