Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godz. 8, w Dobrucowej.
Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierująca osobowym oplem na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad autem i zjechała z jezdni. Opel wywrócił się na dach.
Kierująca, 45-letnia mieszkanka gminy Tarnowiec, trafiła do szpitala. Policjanci wykonali czynności niezbędne do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.
Kolejny raz apelują o zachowanie ostrożności podczas jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ