Reklama

Strażnik graniczny uratował tonącą dziewczynkę

Do zdarzenia doszło 24 czerwca – w dniu zakończenia przez uczniów roku szkolnego. Teraz przyszedł czas na oficjalne podziękowania i gratulacje.

Mama uratowanej dziewczynki napisała do Komendanta Bieszczadzkiego Oddziału SG list z podziękowaniami za postawę jego podwładnego. W odpowiedzi dziewczynkę z mamą i siostrą zaproszono na wizytę do komendy.

Podczas spotkania bohaterski funkcjonariusz otrzymał list gratulacyjny i nagrodę pieniężną, a sam przekazał obu siostrom specjalnie przygotowane prezenty.


fot.Serwis SG Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ździchu - niezalogowany 2016-08-01 20:36:59

    Pan chorąży chłop na schwał i kawał czerstwego chłopa a nie jakiś tam biszkopt-wycinek , no ale mamuśka hm, też niczego sobie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kolega - niezalogowany 2016-08-02 05:09:08

    Mamuśka ? to jednym szarpnięciem ręki obdarła by ci to cos ze skórki .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości