Nietypową rozrywkę urządził sobie 18-letni mieszkaniec Poraża w powiecie sanockim. Najpierw strzelał z wiatrówki do budynków gospodarczych oraz okien w ich bloku, a potem za cel obrał sobie autobus jadący z Leska do Wetliny.
Wszystko działo się w poniedziałkowe popołudnie, 11 bm., w Baligrodzie w powiecie leskim, w okolicy cmentarza wojskowego. Z relacji kierowcy jadącego tamtędy autobusu kursowego wynikało, że ktoś strzelał do pojazdu, o czym świadczył ślad po strzale z wiatrówki, pozostawiony na karoserii. Zniszczona została również boczna szyba. Ślad po śrucie znajdował się dokładnie na wysokości głowy pasażera siedzącego przy oknie. Na szczęście nikt z jadących autobusem nie ucierpiał. Szyba nie rozpadła się, a jedynie wykruszyła od miejsca, gdzie trafił w nią śrut. Sprawcą okazał się 18-latek z Poraża, który przyjechał do braci mieszkających w Baligrodzie: 21- i 22-latka. Jeden z nich miał świętować urodziny. Policjantom z Leska udało się zatrzymać 18-latka i zabezpieczyć wiatrówkę na naboje CO2 i 6 pełnych naboi CO2 oraz 668 sztuk metalowych śrutów. Odpowie za narażenie pasażerów na utratę życia i zdrowia oraz uszkodzenie mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A wpierdolić mu na komisariacie jak za dawnych czasów. . Tak ,żeby miał problem z siadaniem przez co najmniej tydzień. Następnie - jak wspomniano sąd i parę lat pierdla ; najlepiej z 'kochającymi inaczej'. Po wyjściu , codzienne meldowanie się na komisariacie. TO POWINNO POMÓC , ZWŁASZCZA OBCOWANIE JAKO "PANIENKA"
A może lepiej zajmijcie się poważniejszymi sprawami np.MYŚLIWI OSTRZELALI STADNINĘ KONI WE FRYDYCHOWICACH. POLICJA MA PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM SPRAWCÓW - WADOWICE24.PL
YOUTUBE.COM - ZENON KRUCZYŃSKI O KULI MYŚLIWSKIEJ
A wpierdolić mu na komisariacie jak za dawnych czasów. . Tak ,żeby miał problem z siadaniem przez co najmniej tydzień. Następnie - jak wspomniano sąd i parę lat pierdla ; najlepiej z 'kochającymi inaczej'. Po wyjściu , codzienne meldowanie się na komisariacie. TO POWINNO POMÓC , ZWŁASZCZA OBCOWANIE JAKO "PANIENKA"
A może lepiej zajmijcie się poważniejszymi sprawami np.MYŚLIWI OSTRZELALI STADNINĘ KONI WE FRYDYCHOWICACH. POLICJA MA PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM SPRAWCÓW - WADOWICE24.PL
YOUTUBE.COM - ZENON KRUCZYŃSKI O KULI MYŚLIWSKIEJ