Zakończyło się postępowanie komisji dyscyplinarnej Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu w sprawie pozowania przez studentów tej uczelni do zdjęć z czerwono-czarną flagą Ukraińskiej Powstańczej Armii.
Do incydentu doszło w październiku ub.r. w podziemnym parkingu galerii Sanowa w Przemyślu. W grupie pozujących do zdjęć było siedmiu studentów przemyskiej PWSW. Decyzje wspomnianej komisji dyscyplinarnej są prawomocne. Wszyscy zostali ukarani naganą z ostrzeżeniem. Czterem z nich przez jeden semestr wstrzymana została pomoc materialna w formie stypendium.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To jest kara ! Ciekawe jak by to się skończyło gdyby chodziło o Holokaust !? Przemyśl kiedyś Polskie miasto dziś banderowska ostoja przyszłych kadr "Wielkiej Ukrainy"Hańba banderowskim dobroczyńcom !!!
wiem na co idzie moj podatek ;;;stypendium;;;;;;;brawo
To jest kara ! Ciekawe jak by to się skończyło gdyby chodziło o Holokaust !? Przemyśl kiedyś Polskie miasto dziś banderowska ostoja przyszłych kadr "Wielkiej Ukrainy"Hańba banderowskim dobroczyńcom !!!
POPIERAM!
wiem na co idzie moj podatek ;;;stypendium;;;;;;;brawo