Reklama

Studenci PWSW ukarani za zdjęcia z flagą UPA

Zakończyło się postępowanie komisji dyscyplinarnej Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu w sprawie pozowania przez studentów tej uczelni do zdjęć z czerwono-czarną flagą Ukraińskiej Powstańczej Armii.

Do incydentu doszło w październiku ub.r. w podziemnym parkingu galerii Sanowa w Przemyślu. W grupie pozujących do zdjęć było siedmiu studentów przemyskiej PWSW. Decyzje wspomnianej komisji dyscyplinarnej są prawomocne. Wszyscy zostali ukarani naganą z ostrzeżeniem. Czterem z nich przez jeden semestr wstrzymana została pomoc materialna w formie stypendium.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wołyński Cień - niezalogowany 2015-04-20 22:39:55

    To jest kara ! Ciekawe jak by to się skończyło gdyby chodziło o Holokaust !? Przemyśl kiedyś Polskie miasto dziś banderowska ostoja przyszłych  kadr "Wielkiej Ukrainy"Hańba banderowskim  dobroczyńcom !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2015-04-21 10:36:35

    POPIERAM!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    podatek - niezalogowany 2015-04-21 12:40:15

    wiem na co idzie moj podatek ;;;stypendium;;;;;;;brawo 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości