Reklama

Studenci świętowali dwa dni

05/06/2019 09:32

17 i 18 maja w Przemyślu odbyły się juwenalia zorganizowane przez samorząd studencki Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej. Zainaugurowało je wręczenie żakom symbolicznego kluczu od bram miasta przez prezydenta Wojciecha Bakuna .

Pierwszy dzień studenckiego święta odbył się w klubie studenckim Japa. Gwiazdą wieczoru był DJ Hubertuse. Żacy kontynuowali imprezę 18 maja na Rynku starego miasta. Bawili się cały dzień i noc. Wszyscy chętni mogli za darmo skorzystać z mobilnego salonu kosmetycznego firmy Inglot i skosztować fastfoodów, a także poczęstować się piwem i innymi alkoholami oraz przekąskami. W ciągu 2 dni na rzecz  pomocy chorym dzieciom działało   współpracujące z uczelnią Stowarzyszenie „Przemyskie Serca”.  – Najlepsze juwenalia od lat – komentowali wydarzenie uczestnicy. Studenci bardzo spontanicznie i z entuzjazmem obchodzili swoje święto. Niewykluczone, że część tej dobrej energii da się zauważyć na wieńczącej rok akademicki sesji egzaminacyjnej.


fot.Anna Kokorska
AK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przemyślak - niezalogowany 2019-06-05 11:23:57

    Super

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama