Jeszcze do niedawna mieszkańcy Zasania mogli korzystać w razie potrzeby z miejskiej studni przy Sanisława Augusta. Od jakichś 2 tygodni jest ona jednak nieczynna. To chyba ostatnia ogólnodostępna studnia w tej części miasta.
Ktoś zawiesił na niej kartkę z informacją, że czynne jest ujęcie wody przy Rokitniańskiej, ale kiedy się tam udałem, zastałem studnię zamkniętą na kłódkę. Po co w takim razie wprowadzać ludzi w błąd? – pyta mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze