Reklama

Stulatek przyszedł do prezydenta

31/01/2024 11:22

Witalności, poczucia humoru, znakomitych anegdot i pamięci panu Tadeuszowi Kresakowi pozazdrościć może wielu młodszych od niego. O jego wyjątkowej kondycji świadczy fakt, że to on przybył do prezydenta miasta aby świętować swoje 100. urodziny, a nie odwrotnie.

Najczęściej w takich przypadkach to włodarz miasta udaje się z wizytą do Szacownego Jubilata, aby złożyć mu życzenia i porozmawiać. Tym razem było odwrotnie, bo pan Tadeusz jest na tyle dziarskim mężczyzną, że sam chciał przyjść na to wyjątkowe spotkanie i odwiedzić prezydenta Wojciecha Bakuna w jego gabinecie. Towarzyszył mu syn.


Były oczywiście pytania o receptę na długowieczność, tort i mnóstwo rozmów na temat muzycznej działalności pana Tadeusza, który pamięć ma niezwykle dobrą i chętnie dzieli się swoimi wspomnieniami.

Reklama


„Proszę przyjąć serdeczne gratulacje w dniu tak wspaniałego jubileuszu, jakim są setne urodziny. Dane było Panu przeżyć znaczną część polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nią związanych. Tak długie życie z pewnością jest skarbnicą doświadczeń ważnych dla Pana rodziny” – napisał m.in. włodarz miasta w swoich życzeniach złożonych na ręce T. Kresaka.


KiB

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama