Reklama

Stypendia, które motywują

We wtorek, 12 grudnia, w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu, starosta Stanisław Kłopot wraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych – Martą Kurpiel oraz dyrektorami szkół ponadpodstawowych. wręczyli tzw. stypendia motywacyjne najzdolniejszym uczniom szkół ponadpodstawowym z powiatu jarosławskiego.

Stypendia te są przyznawane przez Zarząd Powiatu Jarosławskiego i mają wesprzeć uczącą się młodzież i docenić jej starania. W tym roku powędrowały do 187 osób, które w ubiegłym roku szkolnym uzyskały najlepsze wyniki w nauce (średnia ocen musiała wynieść co najmniej 4.9) lub jednocześnie uzyskały wysokie wyniki w nauce (średnia 4.75) i były laureatami olimpiad i zawodów szczebla ogólnopolskiego lub międzynarodowego.

Wyróżnienia odebrało 56 uczniów z I LO, 49 z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych, 31 z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, 28 z Zespołu Szkół Innowacyjnych, 9 z Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych, 8 z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, 4 z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących oraz 2 z Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości