Skutki ulewy w Sufczynie (gm. Bircza, pow. przemyski) są dotkliwe. – Nigdy wcześniej takiej powodzi tutaj nie było. Mieszkańcy są zrozpaczeni – pisze nasz Czytelnik. Zalane domy, garaże, podwórka i gospodarstwa, uszkodzone drogi i ogrodzenia, podmyte mosty. Mieszkańcy własnymi rękoma muszą się zmagać z pracami porządkowymi, wczoraj wsparło ich wojsko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pan Prezydent Duda przyjedzie pogapić się na skutki powodzi ale tylko do Hadli,Jawornika i Trzynicy.Mieszkańcy tych miejscowości będą też z daleka pogapić się na Pana Prezydenta.Zapewne obieca raj ale tylko obieca.Nie wspomni dlaczego PiS zlikwidował dobrze funkcjonujacy fundusz regulacji rzek i potoków.Może nie było by aż tak wielkiej tragedii gdyby ten fundusz był.A tak funduszu nie ma a tragedia jest. A gdzie są pieniądze z funduszu.
Pieniądze z funduszu zostały przetrwonione, przejedzone , wspomogły wszelkiego rodzaju +.
Biedni ludzie, całe życie pracować wybudować swój mały raj na ziemi i stracić wszystko w zaledwie chwilę.... Serce się łamie jak widzę tych bezradnych ludzi... Mam nadzieję że chociaż ta nasza pseudo władza w minimalny sposób pomoże...
Lewacki trollu ty naprawdę POwinieneś się leczyć u dobrego psychiatry bo PO przeczytani twoich wyPOcin chce się rzygać skąd u ciebie taka nienawiść do ludzi ???
No cóż,żywioł.Właśnie dlatego wolę żyć w mieście,współczuję.
Idol nie mięs,kasz na wsi bo cię nie stać, na trawniczek wystrzyżone , kwiaty w rabatach przed domem, gril co weekend i zimne piwko z piwniczki. A tak masz na telefon co ci żarówkę wymieni zaoliwi skrzypiące drzwi itd , oraz smród na klatce bo ktoś nie posprzątał po pupilki, ale i ten skwar. To masz za darmo, bo czekasz aż ktoś coś poda.
Sie zaczyna narzekanie na rząd dobrze ze PO potrafilo pomagac jasne Ciekawe gdzie urzednicy z gminy Pan Wójt Radny Tej wioski dobrze ze TV bedzie na dniach pozdrawiam
Jestem z miejscowości Sufczyna.mieszkancy został I pozostawienisami sobie, z tym wojskiem to też różnie w szczególności ze w naszej gminie są UKLADZIKI .wójta nie interesuje nasza miejscowość, radny i sołtys w jednej osobie zapadł się pod ziemię, nie interesują to ludzie pomaga tylko tym od których ma korzyści ludzie to jest banda to jest temat dla uwagi !
"Bieda ludzkości będzie trwała tak długo jak długo jęk zwierząt będzie słyszalny w niebie'' - Johann KossnerYOUTUBE.COM - SKRYWANE ŁZY ZA ŻELAZNĄ ŚCIANĄ
Oho,czyżby jeden z zalanych się odezwał ? ;) Trawniczek i piwko ? Jak na razie widzę tam domy które nie wyglądają jak pałace,uwierz że wolę swoje mieszkanie ;)
Pan Prezydent Duda przyjedzie pogapić się na skutki powodzi ale tylko do Hadli,Jawornika i Trzynicy.Mieszkańcy tych miejscowości będą też z daleka pogapić się na Pana Prezydenta.Zapewne obieca raj ale tylko obieca.Nie wspomni dlaczego PiS zlikwidował dobrze funkcjonujacy fundusz regulacji rzek i potoków.Może nie było by aż tak wielkiej tragedii gdyby ten fundusz był.A tak funduszu nie ma a tragedia jest. A gdzie są pieniądze z funduszu.
Pieniądze z funduszu zostały przetrwonione, przejedzone , wspomogły wszelkiego rodzaju +.
Biedni ludzie, całe życie pracować wybudować swój mały raj na ziemi i stracić wszystko w zaledwie chwilę.... Serce się łamie jak widzę tych bezradnych ludzi... Mam nadzieję że chociaż ta nasza pseudo władza w minimalny sposób pomoże...