Biegacze na orientację z UKS Azymut Dębów (gmina Gać) znakomicie weszli w sezon. Medale mistrzostw Polski mają swoją wartość i pokazują, jak wielką pracę wykonuje sztab trenerski w tym klubie na czele z Marią Ziętek-Leśnicką.
Najpierw błysnęła Agnieszka Leśnicka, która 9 maja br. wystartowała w Mistrzostwach Polski w średniodystansowym biegu na orientację. Zawody rozegrane zostały w okolicach Szydłowca (woj. Świętokrzyskie).
Zjechało na nie wielu znakomitych zawodników z całego kraju. Zawodniczka UKS Azymut Dębów po bardzo dobrym biegu wywalczyła trzecie miejsce w kategorii młodzieżowców, zdobywając brązowy medal.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze