Reklama

Sukcesy UKS Azymut Dębów

Biegacze na orientację z UKS Azymut Dębów (gmina Gać) znakomicie weszli w sezon. Medale mistrzostw Polski mają swoją wartość i pokazują, jak wielką pracę wykonuje sztab trenerski w tym klubie na czele z Marią Ziętek-Leśnicką.

Najpierw błysnęła Agnieszka Leśnicka, która 9 maja br. wystartowała w Mistrzostwach Polski w średniodystansowym biegu na orientację. Zawody rozegrane zostały w okolicach Szydłowca (woj. Świętokrzyskie).

Zjechało na nie wielu znakomitych zawodników z całego kraju. Zawodniczka UKS Azymut Dębów po bardzo dobrym biegu wywalczyła trzecie miejsce w kategorii młodzieżowców, zdobywając brązowy medal.

15 i 16 maja br. we Włocławku odbyły się Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu na orientację. Podkarpacie reprezentowały juniorki z UKS Azymut, które po pasjonującej walce wywalczyły brązowy medal w sztafecie. Dziewczęta biegały w składzie: Aleksandra Orzechowska (I zmiana), Wiktoria Kiełb (II zmiana) i Patrycja Kiełb (III zmiana).
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama