W niedzielę, 14 kwietnia, b.r. Auto Sport Klub w Przemyślu zorganizował w Hucie Brzuskiej (Gmina Bircza) 1 Eliminację Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Supersprintach Samochodowych 2024.
W malowniczych okolicach Huty Brzuskiej i Łazów na starcie stanęło 21 załóg z Podkarpacie i Małopolski. Jak podają organizatorzy na stronie Auto Sport Klubu w Przemyślu:
- Na szybkiej i technicznej trasie, fragmencie odcinka znanego z Mistrzostw Polski, z Rajdu Arłamów można było sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą w bezpiecznych warunkach. Po 3 przejazdach wyścigowych najszybsza załogą okazali się reprezentanci Automobilklubu Stomil Dębica Andrzej Kaczmarek i Jakub Kubat w Seacie Leonie. Z załóg ASK Przemyśl najwyżej uplasował się Jan Sikora/Piotr Ciupa którzy byli 7 w klasyfikacji generalnej, i Oskar Strzelecki/Damian Cepko na 8 miejscu generalki.
Reklama
Zawody mogły się odbyć również dzięki przychylności lokalnej społeczności Huty Brzuski, w tym OSP Huta, OSP Sufczyna oraz władz Birczy i Starostwa Powiatowego w Przemyślu. Organizator dziękuje za zaufanie i zaprasza na kolejne zawody w randzie Mistrzostw Okręgu, Rajdzie Ziemia Przemyska 2024 które odbędą się 2 czerwca. Szczególne podziękowania należą się koleżankom i kolegom z Automobilklub Małopolski Krosno bez których impreza by się nie odbyła. Dziękujemy również sponsorom w szczególności HPSerwis Warsztat-Wulkanizacja stickery.net :: Oklejanie i Reklamai RCmotorsport – piszą organizatorzy.
Pogoda dopisała. Na całej trasie, w jej najciekawszych fragmentach sprint oglądali miejscowi i przyjezdni fani sportów motorowych. Na finał wszyscy uczestniczy otrzymali oryginalne statuetki. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwały służby medyczne.
(a)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze