45-letni mieszkaniec Przemyśla Sebastian O. został skazany na łączną karę 7 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad konkubiną i pozbawienie jej wolności ze szczególnym udręczeniem. Wyrok w tej sprawie – nieprawomocny – zapadł przez Sądem Okręgowym w Przemyślu.
Koszmar partnerki Sebastiana O. trwał ponad rok. 45-latek został skazany za znęcanie się nad nią od kwietnia 2024 r. do 1 lipca 2025 r. Będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, obrażał, poniżał, groził pozbawieniem życia, szarpał, uderzał i kopał po całym ciele. Ponadto został uznany winnym pozbawienia jej wolności 2 lipca 2025 r., kiedy skrępował ją taśmą, zakleił usta, uniemożliwiając opuszczenie mieszkania, a następnie bijąc, kopiąc po całym ciele, głowie i twarzy oraz dusząc – doprowadził do utraty przytomności...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 61% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze