Reklama

Surowy wyrok dla oprawcy


45-letni mieszkaniec Przemyśla Sebastian O. został skazany na łączną karę 7 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad konkubiną i pozbawienie jej wolności ze szczególnym udręczeniem. Wyrok w tej sprawie – nieprawomocny – zapadł przez Sądem Okręgowym w Przemyślu.


Koszmar partnerki Sebastiana O. trwał ponad rok. 45-latek został skazany za znęcanie się nad nią od kwietnia 2024 r. do 1 lipca 2025 r. Będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, obrażał, poniżał, groził pozbawieniem życia, szarpał, uderzał i kopał po całym ciele. Ponadto został uznany winnym pozbawienia jej wolności 2 lipca 2025 r., kiedy skrępował ją taśmą, zakleił usta, uniemożliwiając opuszczenie mieszkania, a następnie bijąc, kopiąc po całym ciele, głowie i twarzy oraz dusząc – doprowadził do utraty przytomności...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 61% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/03/2026 16:18
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama