Reklama

Świąteczne konkursy

08/03/2015 07:42

Do świąt wielkanocnych jeszcze ponad 3 tygodnie, więc tradycyjnie Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy organizuje dla mieszkańców gminy świąteczne konkursy.

Pierwszy na „Wypiek chleba i pieczywa obrzędowego”, drugi na „Najpiękniejszą palmę wielkanocną” i trzeci „Pisanki, kraszanki, malowane jaja”. Prace konkursowe należy składać w GOKSiT do 23 marca. Regulaminy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy Bircza.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości