Do świąt wielkanocnych jeszcze ponad 3 tygodnie, więc tradycyjnie Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy organizuje dla mieszkańców gminy świąteczne konkursy.
Pierwszy na „Wypiek chleba i pieczywa obrzędowego”, drugi na „Najpiękniejszą palmę wielkanocną” i trzeci „Pisanki, kraszanki, malowane jaja”. Prace konkursowe należy składać w GOKSiT do 23 marca. Regulaminy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy Bircza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze