Spełniły się oczekiwania mieszkańców Leżachowa i tutejszych strażaków ochotników. Nowo wybudowana remizo-świetlica będzie służyła lokalnej społeczności jako miejsce spotkań, a druhom zapewni wreszcie bazę, o jakiej zawsze marzyli.
Podczas uroczystego otwarcia ukończonej inwestycji obiekt poświęcił ks. Jan Grzywacz. Na wydarzeniu nie zabrakło druhów z Leżachowa, generalnego wykonawcy inwestycji, przedstawicieli władz samorządowych i parlamentarnych, delegacji OSP z terenu gminy, kół gospodyń wiejskich czy strażaków ochotników z partnerskiej słowackiej gminy Pecovskiej Novej Vsi, którzy przybyli na wydarzenie wraz ze starostą Jaroslavem Dujavą.
Ważną w życiu mieszkańców chwilę podkreśliło...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 81% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze