Reklama

Świetlica i remiza w jednym. Mieszkańcy doczekali się przecięcia wstęgi

Spełniły się oczekiwania mieszkańców Leżachowa i tutejszych strażaków ochotników. Nowo wybudowana remizo-świetlica będzie służyła lokalnej społeczności jako miejsce spotkań, a druhom zapewni wreszcie bazę, o jakiej zawsze marzyli.

Podczas uroczystego otwarcia ukończonej inwestycji obiekt poświęcił ks. Jan Grzywacz. Na wydarzeniu nie zabrakło druhów z Leżachowa, generalnego wykonawcy inwestycji, przedstawicieli władz samorządowych i parlamentarnych, delegacji OSP z terenu gminy, kół gospodyń wiejskich czy strażaków ochotników z partnerskiej słowackiej gminy Pecovskiej Novej Vsi, którzy przybyli na wydarzenie wraz ze starostą Jaroslavem Dujavą.

Ważną w życiu mieszkańców chwilę podkreśliło...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 81% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama