Jarosławska brać motocyklowa po raz kolejny zamanifestowała, nie tylko swoją obecność w mieście, ale także przywiązanie do wartości. By uczcić 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, spora grupa miłośników jednośladów, przyozdobiona biało-czerwonymi barwami przejechała ulicami miasta.
Organizatorami wydarzenia byli członkowie jarosławskiej grupy „Mototrasa Jarosław i Okolice”. Na ich zaproszenie odpowiedziała pokaźna grupa motocyklistów, którzy w liczbie grubo ponad setki zgromadzili się na jarosławskim Rynku. Tu sformowano kolumnę, a mieniąca się na biało i na czerwono kawalkada różnorodnych maszyn ruszyła w miasto. Motocykliści przebyli stałą ich trasę, mijając m.in. dzielnicę „Za Parkiem”, ulice Jana Pawła II, Słowackiego, Poniatowskiego, by ulicami Sikorskiego i Lubelską wrócić na Rynek.
Tu złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą twórców II Rzeczpospolitej, wmurowaną w mury ratusza. Tu także motocykliści połączyli swoje siły z organizatorami jarosławskiego wydania akcji „Niepodległa do hymnu” i wraz z mieszkańcami oraz harcerzami odśpiewali hymn, a potem jeszcze „Rotę" oraz pieśń "My, Pierwsza Brygada".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze