Reklama

Święto pięknej ekwilibrystyki. W Jarosławiu odbyły się mistrzostwa w akrobatyce sportowej [ZDJĘCIA]

Z udziałem 219 zawodników z 11 klubów w hali MOSiR w Jarosławiu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w akrobatyce sportowej.

Patronat honorowy nad imprezą objęli poseł na Sejm Tadeusz Chrzan i starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Organizatorami zaś byli Podkarpacki Okręgowy Związek Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu.

– To była naprawdę znakomita impreza. Gratuluję wszystkim uczestnikom, a szczególnie naszym uczniom z SMS Jarosław. Dziękuję także[paywall] Ognisku Baletowemu w Jarosławiu, które podczas ceremonii otwarcia mistrzostw zaprezentowało swój układ – powiedział jeden z dyrektorów miejscowego SMS-u, radny powiatu jarosławskiego Kamil Dziukiewicz.

Reklama

W prestiżowych zawodach z powodzeniem zaprezentowali się właśnie reprezentanci jarosławskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

– Nigdy wcześniej nie było imprezy takiej rangi w akrobatyce sportowej w Jarosławiu. Dziękuję za pomoc miastu Jarosław i powiatowi jarosławskiemu za puchary i nagrody rzeczowe, a także prezesowi Tadeuszowi Kaplicie za możliwość zaprezentowania naszego powiatu i klubu na arenie ogólnopolskiej – podsumował K. Dziukiewicz.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama