Z udziałem 219 zawodników z 11 klubów w hali MOSiR w Jarosławiu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w akrobatyce sportowej.
Patronat honorowy nad imprezą objęli poseł na Sejm Tadeusz Chrzan i starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Organizatorami zaś byli Podkarpacki Okręgowy Związek Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu.
– To była naprawdę znakomita impreza. Gratuluję wszystkim uczestnikom, a szczególnie naszym uczniom z SMS Jarosław. Dziękuję także[paywall] Ognisku Baletowemu w Jarosławiu, które podczas ceremonii otwarcia mistrzostw zaprezentowało swój układ – powiedział jeden z dyrektorów miejscowego SMS-u, radny powiatu jarosławskiego Kamil Dziukiewicz.
W prestiżowych zawodach z powodzeniem zaprezentowali się właśnie reprezentanci jarosławskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
– Nigdy wcześniej nie było imprezy takiej rangi w akrobatyce sportowej w Jarosławiu. Dziękuję za pomoc miastu Jarosław i powiatowi jarosławskiemu za puchary i nagrody rzeczowe, a także prezesowi Tadeuszowi Kaplicie za możliwość zaprezentowania naszego powiatu i klubu na arenie ogólnopolskiej – podsumował K. Dziukiewicz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze