– Przesyłam kilka zdjęć z przemyskich chodników zimą, zrobionych w losowo wybranych miejscach w Śródmieściu miasta – pisze Czytelnik.
– Pragnę zwrócić uwagę na fatalny ich stan, gigantyczną ilość bezmyślnie sypanego piasku, który utrudnia, zobrzydza i wręcz zniechęca do korzystania z nich na co dzien. Wszystkie przystanki autobusowe, przejścia dla pieszych, chodniki na mostach i poza nimi sypane sa olbrzymimi ilościami piasku, często zamiast dokładnie odśnieżyć.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze