– Niedawno parkowałem samochod obok banku koło Kamiennego Mostu. Przed wejściem do placówki, mniej więcej na wysokości pierwszego piętra, wiszą dwie biało- czerwone flagi, a raczej to, co z nich zostało...
Najwidoczniej kiedyś je tam umieszczono i tak, zapomniane, wiszą do dziś. Z jednej została tylko połowa, pewnie zniszczył ją wiatr, druga też jest poszarpana i owinięta wokół kija. W dodatku obie są brudne. Myślę, że w przypadku takich rzeczy, jak symbole narodowe, należałoby się wykazać większą dbałością, tymczasem my pamiętamy o nich wyłącznie 1 czy 2 maja, a czasem nawet i wtedy niespecjalnie, a szkoda – zauważa przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
SMAR SW - NIE ZABIJAJ - TEKSTOWO.PL
pauila lhjkdkabkdgkj