Reklama

[SYGNAŁY CZYTELNIKÓW] Szanujmy symbole narodowe

11/02/2020 07:54

– Niedawno parkowałem samochod obok banku koło Kamiennego Mostu. Przed wejściem do placówki, mniej więcej na wysokości pierwszego piętra, wiszą dwie biało- czerwone flagi, a raczej to, co z nich zostało...

Najwidoczniej kiedyś je tam umieszczono i tak, zapomniane, wiszą do dziś. Z jednej została tylko połowa, pewnie zniszczył ją wiatr, druga też jest poszarpana i owinięta wokół kija. W dodatku obie są brudne. Myślę, że w przypadku takich rzeczy, jak symbole narodowe, należałoby się wykazać większą dbałością, tymczasem my pamiętamy o nich wyłącznie 1 czy 2 maja, a czasem nawet i wtedy niespecjalnie, a szkoda – zauważa przemyślanin.


Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tsa - niezalogowany 2020-02-11 18:32:17

    SMAR SW - NIE ZABIJAJ - TEKSTOWO.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pauia - niezalogowany 2020-02-14 14:11:17

    pauila       lhjkdkabkdgkj

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama