Reklama

[SYGNAŁY CZYTELNIKÓW] Postanowiła zawstydzić ̶M̶Z̶K̶ (edit: władze miasta)

30/01/2020 07:54

– Jako mieszkanka Przemyśla zdecydowałam się wziąć sprawy w swoje ręce, nie mogąc się doczekać reakcji instytucji odpowiadającej za czystość na przystankach autobusowych.

W sobotę, 18 stycznia, sama umyłam szyby wiaty przystankowej przy ulicy Opalińskiego i dodatkowo pozamiatałam teren przystanku i wokół niego. Mimo że zgłaszałam do odpowiednich instytucji fakt, że przystanek aż prosi się o porządki, moje sugestie zostały zignorowane. Usłyszałam, że przystanki myje się 2 razy w roku, a według mnie należałoby to robić wedle potrzeb. Brak porządku mnie razi, jak również i to, że na przystankach na Kazanowie do tej pory wiszą stare numery linii MZK, choć od dawna obowiązują już nowe. To mylące dla pasażera. Może w tej kwestii łatwiej uda się coś wskórać – zastanawia się Czytelniczka.


Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-01-30 08:44:17

    Ale jaja.Tego jeszcze nie grali.Tak zawstydzić tradycyjnie strajkujacych pracowników MZK a także urzędników naszego magistratu jeszcze nikomu się nie udało.Energiczna kobieta rzuciła całe to tałatajstwo na glebe i ze zwykłą szczotka jak z zwycięskim sztandarem stanęła in na watłej piersi w geście zwycięstwa i chwały.Wyobraźcie sobie Tą Panią ze swoimi narzędziami na posiedzeniu Rady Miejskiej.Jak myślicie a ja jestem pewien ,że wystraszyła by to całe niemrawe i nieudaczne gremium  snujące niedorzeczne projekty i oderwane od ziemi.Już widzę przestrach w ich oczach.Ale każdy marzyć morzeAle na szczęście to tylko marzenia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    prawda - niezalogowany 2020-01-30 13:41:39

    Odrobine rzetelności,przystanki nie są MZK ale Miasta,za sprzątanie przystanków[zapewne nie za darmo]odpowiada PGK i tam prosze kierować zastrzeżenia o brudzie[doskonale widocznym o braku szyb itd] zatem jak ma ktoś sie zawstdydzić to nie MZK jak sugeruje tytuł

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    maciej.r.jedruch_864 2020-01-30 13:51:36

    oglądam sesje RM,już którąś z kolei.....zaczyna się zwykle od słów Szanowny Panie Prezydencie , Sz . P .Vice Prezydencie , Szanowni Państwo Radni, Szanowni .......,Szanowni......,Szanowni......,Szanowni Goście i w końcu przechodzą do sprawy dla której Wysoka Rada się zebrała.Zaczyna się od wytykania błędów poprzedniej ekipy , później targi o "pietruszkę "między tzw.opozycją a rządzącymi miastem , gdzie największym problemem jest kasa.Z tych uszanowań , które deklarowali przy każdym rozpoczęciu zdania zostaje głębokie nieposzanowanie mieszkańców.A ten obrazek wyżej niech Szanownej i Wysokiej Radzie podpowie , że czasem bez kasy też można coś zrobić dla miasta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama